Zapraszamy na pokład! – rejs katamaranem „Rybaczówka”

„Rybaczówka” to ekologiczna łódka, która zabierze Cię w rejs wycieczkowy po Świnoujściu – czarującej Krainie 44 Wysp. Rejs „Rybaczówką” to doskonałe dopełnienie imprezy integracyjnej, wieczoru panieńskiego czy rodzinnego zjazdu. Zachwyć swoich gości pięknem i tajemniczością nieodkrytej przyrody Pomorza Zachodniego.

Rejs wycieczkowy po krętych kanałach rozlewiska, wśród szuwarów Wstecznej Delty Świny, to idealna okazja do prawdziwego odprężenia, wyciszenia oraz zadumy. Tutejsze rozlewiska słyną nie tylko z zachwycających pejzaży przyrody, ale przede wszystkim są siedliskiem niezliczonego ptactwa. To dlatego to unikatowe miejsce przyciąga ornitologów oraz miłośników fotografii z całego świata.

Wybór „Rybaczówki” to gwarancja:

  • możliwości odbycia ekscytującego rejsu po rozlewiskach Wstecznej Delcie Świny
  • dobra zabawa oraz 100% pozytywnej energii dziewiczej natury
  • możliwości negocjacji oraz dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb uczestników – proponujemy dodatkowy katering przygotowany bezpośrednio w naszej karczmie; istnieje możliwość odbioru pasażerów ze Świnoujścia lub innego miejsca; możliwe jest wynajęcie dedykowanego przewodnika wycieczki

Wycieczki „Rybaczówką” mogą być atrakcją weekendowych wyjazdów rodzinnych, firmowych spotkań integracyjnych czy urozmaiceniem konferencji oraz zjazdów. Popularnością cieszą się także organizowane na łodzi wieczory panieńskie i kawalerskie. Szczególnie polecamy rejsy w godzinach wieczornych, będące znakomitą okazją do podziwiania nastrojowych zachodów słońca.

Cennik:

Rodzaj rejsu Ilość osób Czas trwania rejsu Ceny podstawowe Cena opcjonalne
Komercyjny min 5 osób 1,5 godz. 50 zł / osoba 0 zł / dzieci (0-3 lat + wózek dziecięcy)40 zł / dzieci (4-12 lat)
Zorganizowany max 15 osób
     1 godz
  1,5 godz
     2 godz
     3 godz
      600 zł
      800 zł
    1200 zł
    1600 zł

Referencje

Impreza integracyjna w „Rybaczówce” była strzałem w dziesiątkę. Szukaliśmy dla naszych pracowników miejsca, w którym będą mogli wypocząć w sposób aktywny. Największą atrakcją okazał się rejs łodzią, podczas którego nasi zapaleni fotografowie nie wypuszczali z rąk swoich aparatów. Drugim przebojem wśród uczestników imprezy były doskonałe potrawy serwowane przez karczmę. Na pewno jeszcze tam wrócimy!

Artur Kubiak, Prezes Zarządu agencji interaktywnej Grupa Brandoo

Zadzwoń i zarezeruj już dziś

Informacje oraz rezerwacje pod numerem telefonu: +48 517 738 313.